ROBERT- news

Robert Pattinson Has Secret Girlfriend Named Kelly Blakewell?

19. března 2010 v 15:00 | *Bells* píše...
HM, docela by mě zajímalo, jestli to je pravda... :)
*
Robert Pattinson má tajnou přítelkyni doma v Londýně, bylo tvrzeno. Ta dívka se jmenuje Kelly Blakewell ex-modelka, ze které se stala zpěvačka, která v současné době žije v britském hlavním městě A to nejlepší? Je těhotná svobodná matka! Podle fan site RobPattzNews, Rob a Kelly strávili víkend v Londýně, spolu na začátku tohoto měsíce. Ačkoli Pattinson a Blakewell byli pozorováni spolu několikrát, dosud se jim podařilo udržet tajnou lásku v tajnosti. "Oni spolu chodí už několik měsíců," uvedl zdroj.
víc pod perexíkem...

Remember me → Interview (Dívka April 2010)

16. března 2010 v 20:58 | *Bells* píše...
Tak a tímto článkem se s váma dneska loučim, myslim, že jsem toho přidala dneska docela dost. Když nepočítám rozcestníky, tak to bylo 8 článků
...takže se hezky vyspinkejte moji drazí a zítra blogu zdar :D...

Rebel Robert Pattinson a jeho láska Emilia de Ravin si svůj vztah musí vybojovat i navzdory tragédiím, které si v sobě nesou.

Dívka: Jaký moment z natáčení se vám vybaví jako první?
Robert: Ty zástupy fanoušků všude. Natáčeli jsme v ulicích New Yorku, měl jsem třeba jen projít po ulici, žádné složitě hraní. Ale kolem stály stovky lidí, kteří ječeli, mávali... To se skoro nedalo.
Emilia: Bylo to dost chaotické a chvíli nám trvalo, než jsme si na to všichni zvykli. Ze začátku jsem se vůbec nemohla soustředit.
...Více pod perexem...
 
 

Reklama